!!Přestěhovali jsme se!!
Všechno a ještě víc nalezneš tady: http://naruto-fanfikce.blog.cz/, to je můj nový blog. :) Děkujeme, že nás přijdete navštívit :)

Srpen 2013

Stěhování dokončeno!

31. srpna 2013 v 2:10 | Anettsi-chan |  Kecy
Najdete mě na blogu http://naruto-fanfikce.blog.cz/, kde budu pod nickem Asway. :)
Vaše Anettsi-chan pod touto přezdívkou naposledy :D

Stěhování není konec světa! :D

22. srpna 2013 v 23:31 | Anettsi-chan |  Kecy
Aby bylo jasno, tak já NEKONČÍM! Budu psát povídky dál, jenom na jiné adrese. Nemám v plánu zkončit se psaním, protože mě to stále baví a bavit i bude :D V klidu :D Tento týden a část dalšího budu stěhovat -> přendávat povídky, videa atd. z tohohle blogu na ten druhý :D A až to dodělám (klidně to může být i zítra, pozítří, prostě podle toho, kolik času to zabere), tak nahoře (v té kolonce, kde je teďka ten citát :D) bude adresa napsaná :)
A důvod? Jelikož je to můj první blog skoro vůbec, tak než jsem přišla, jak na menu, design atd., tak jsem si nadělala snad tunu teď nepotřebných rubrik, mezi kterými se ty potřebné nynější sakra špatně hledaj :D Taky musím hledat odkazy na rozcestník u povídek, podsložku u těch párů a tak. Je to mega nepřehledné a já ani nevím, co můžu smazat, protože by to možná vyvolalo řetězec dalších věcí a nakonec by mi i ten Rozcestník zmizel -_-"
Takže žádnou paniku v komentářích :) Teď jdu rozhodovat, jestli na ten další blog vezmu všechny povídky nebo nějakou ne :D Uvidíme... O:-) Až si je všechny přečtu (to bude teda na dlouho -_-" :D). Vaše názory očekávám. =D
Ale i tak to není konec světa. A zdá se mi, že nový blog bude mít možná i pár dobrých věcí navíc :))
Anettsi-chan :)

Happy birthday, anettsi.blog.cz!

22. srpna 2013 v 6:00 | Anettsi-chan |  Kecy

Dneska mám výjimečný den.

A to proč? Protože v tento den jsem před rokem založila svůj první blog zaměřený na vytváření fanfiction. TENHLE blog, abych byla přesná.


Prvně k tomuto byla připravena dlouhá řeč, ale k tomuhle nejsou potřeba slova... ne? A... možná vás to nepotěší, ale přemýšlím nad přestěhováním blogu... -_-"

Když brácha miluje bráchu 2

20. srpna 2013 v 15:16 | Anettsi-chan |  Když brácha miluje bráchu
Táákže další díl :D


Když brácha miluje bráchu 1

19. srpna 2013 v 12:00 | Anettsi-chan |  Když brácha miluje bráchu
Jak jsem slíbila, první díl je tady ;-) Snad se bude líbit. Říkám psala jsem tenhle díl dávno, možná budou následující díly od 3. lepší. Sami posuďte :)


ItaSasu/SasuIta

18. srpna 2013 v 17:25 | Anettsi-chan |  Kecy
Když brácha miluje bráchu - nedokončena (2013 - ???)
(Sasuke Itachiho zprvu nesnášel, ale to jen proto, že si nechtěl přiznat, že ho miluje. A když si to přiznal, bylo to ještě horší. Itachi si všiml, že se Sasíkem není něco v pořádku a když mu to Sasuke vysvětlil, rozhodl se, že mu někoho dohodí nebo že se poradí se svým přítelem, psychiatrem. Se Sasukem se to zhoršuje. Postupně žárlí na všechny, na holky, od kterých má Itachi telefoní čísla, na lidi se kterými se schází...)

I'm back!! =D

18. srpna 2013 v 17:12 | Anettsi-chan |  Kecy
Ano, týden uplynul jako voda a já se vracím zpět na blog. Mám plno zážitků, plno vzpomínek a plno nikdy nezapomenutelných chvil. Mám důkazy uložené v počítači v podobě fotek, některé z nich zachycují opravdu kuriózní situace, fakt že jo :'D Hlavně z té Prahy, ale i z táboráků (není nad večerní posezení u ohýnku a opékání párků za svitu měsíce a povídání strašidelných příbehů nebo legračních historek ze života :33) a když jsme byli v nějaké restauraci... Myslím, že si pár z nich nechám vytisknout a zarámovat, ale uvidíme.
Pokoušela jsem se něco vytvořit na tabletu Jany (bráchova holka =D), ale dopadlo to tak, že katastrofálně. Víte, jako obvykle jsem kreslila Sasukeho, tentokrát však na tabletu, a říkala jsem si, že by to mohlo jít. K mému údivu jsem ten jeho šílený účes zvládla docela dobře :D Dokonce jsem dokázala nakreslit i tu košili, kterou měl, když patřil k Orochimarovi. Všechno bylo OK, dokud nepřišla řada na oči -_-" Já fakt myslela, že mě klepne T_T Prvně jsem mu chtěla udělat ještě sharingan, ale pak jsem si řekla, že se na to vyprdnu a až příště. Takže jsem se pokoušela nějak načrtnout jen ty onyxáky, ty by šly, ale ty okraje toho oka atd., no prostě... nešlo to. Měla jsem chuť mlátit hlavou o zeď. Všechno mi vyjde a ty podělané oči mi to zkazí! >.< FUCK THIS SHIT!!
No, když se mi zklidnily nervy a přestala jsem na to myslet, bylo mi fajn. A tak to bylo celej týden.
Fakt, fakt hrozně moc doufám, že příště, až ti exoti dojedou, si tuhle srandu zase užijeme :D

A když teď už došlo všem, že tenhle článek sloužil jen k tomu, abych si postěžovala :D, tak vás můžu rozradostnit zprávou, že zítra přidám první kapitolu Když brácha miluje bráchu. Vidím, že o to stojíte :3 Uchihacest the best ^^

Když brácha miluje bráchu - recenze

17. srpna 2013 v 9:00 | Anettsi-chan |  Když brácha miluje bráchu
Takže. Ano, dneska to není Až moc přitažlivý :D Raději sem přihazuji recenzi na povídku pár ItaSasu, kterou jsem komusi slibovala :D Mám ji v počítači hezkého půl roku, ale znáte to - prvně jsem neměla možnost, to sem dát, potom se mi zdálo, že je tu yaoi víc než dost, ale nyní nemám na výběr, protože já debil se soustředila raděj na jednorázovky. Takže až dopíšu jednu SasuSaku, rozepsanou už taky půl roku ( :D ), tak se teprve vrhnu na dílovky :D Tipuju, že napíšu asi I hvězdy můžou padnout nebo (Ne)rodiče. Mezitím, než onu jednorázovku dopíšu, tu spíš bude přibívat právě yaoi, tak mě neukamenujte :D Toho mám v počítači dost na to, abych si to mohla dovolit, takže... :D Asi tohle a taky jednorázovka SasuNaru. :))) A Noční můry. :D
A nyní k recenzi...


Hello, Prague!!...But, where are the Czechs?

17. srpna 2013 v 0:07 | Anettsi-chan |  Deníček
Takže, včera (no, vlastně už před včerejškem :D) jsme byli v Praze :D Já, brácha, bráchova holka a její sestra :D A potřebuju si někde vyventilovat získané zážitky. Měla jsem v plánu sem přidat i fota, ale kašlu na to :-D ------------>