!!Přestěhovali jsme se!!
Všechno a ještě víc nalezneš tady: http://naruto-fanfikce.blog.cz/, to je můj nový blog. :) Děkujeme, že nás přijdete navštívit :)

Téma týdne - Zakázané ovoce

15. července 2013 v 18:59 | Anettsi-chan |  Téma týdne

Zakázané ovoce...


Myslím, že tenhle pojem každý pozná. Pocit, že někoho chcete a nemůžete ho mít. Ať už z jakéhokoli důvodu. Když už je tenhle blog o Naruto, tak bych to popsala asi takhle: Itachi nemůže chodit a spát se Sasukem, protože Sasuke je jeho mladší bratr. V tom případě je právě mladší Uchiha Itachiho zakázané ovoce. Přestože v mnoha fanfikcích je Itachi do Sasukeho po uši zamilovaný a představuje si ho třeba nahého ve sprše (nemluvím ani o svých povídkách, jako o fanfikcích obecně), má rozum a uvědomuje si, že spát s ním by bylo špatné a zvrácené, zároveň i nezákonné.
Jenže nejenom ve fanfikcích, ale i v samotném životě, se stává to, že si člověk, zamilovaný do někoho, do koho by být neměl, nedokáže odepřít vzrušení při pohledu na to známé zakázané ovoce a stane se něco, co by se stát nemělo. Když se vrátíme k dříve použitému příkladu, tak by to mohlo probíhat takto: Sasuke vyšel ze sprchy jen v ručníku, čímž Itachiho mohl natolik vzrušit, aby se přestal ovládat a skočil po něm. A i kdyby se byl Sasuke bránil (a je poměrně možné, že by to tak bylo), tak by s tím z většiny případů nic neudělal, protože skoro šíleně vzrušený člověk ztrácí zábrany a je silnější, než nám obvykle připadá.
PROTO je velmi pravděpodobné, že by se Itachi se Sasukem vyspal (i přes jeho protesty). Později by si ale vyčítal, že to udělal a snažil by se víc dávat pozor, jak se má chovat. Nebo se i mladšímu bratrovi vyhýbat.
Z čehož vyplývá, že čím víc se Itachi snažil na Sasukeho nemyslet a nevnímat to, že ho přitahuje, tak tím víc ztrácel sebeovládání a "chtění ho" bylo silnější než on sám.
Je velmi pravděpodobné, že poté by se Itachi odstěhoval pryč z domu, aby jednoduše zapomněl na to, co se událo. Bál by se jakéhokoli kontaktu se Sasukem, protože by se to mohlo stát znovu, ačkoliv by si to v duchu nechtěl připouštět. A taky nejspíš toho, jak by dokázal reagovat Sasuke.
Ze Sasukeho pohledu by se to mohlo odehrát tak, že když se na něj Itachi vrhl, absolutně to nechápal (, protože ve většině fanfikcí rodina neví, že je Itachi gay nebo je bisexuál). Taky nemohl tušit, že bratra přitahuje, jinak by nevyšel ze sprchy jen v osušce, ale raději by se už tam oblékl.
Až by se Itachi odstěhoval, buďto by ho nikdy nechtěl vidět nebo by to pokládal za svou vinu, protože vlastně on vyšel ze sprchy jen v osušce. Samozřejmě by to jeho vina nebyla, ale nemohla to být ani Itachiho vina, protože on přece nemůže za to, že ho přitahuje jeho vlastní bratr.
V druhém případě by se tohle nikdy nestalo a Itachi by ovládl své pudy. Odešel by z jejich domu dříve, než by vyšly najevo jeho city k Sasukemu. Nemohl by se doma už nikdy ukázat, protože by se jejich setkání bál.
Proto by ho začal Sasuke nenávidět, protože by si myslel, že se na něj Itachi prostě vykašlal, z čehož předpokládám, že by to dopadlo stejně a ne-li hůř, něž kdyby se Itachi byl neovládl.
Příklad číslo tři: aby se Itachi zbavil lásky k bratrovi, najde si někoho jiného. A byla by to blbost, protože kdykoliv by s dotyčnou osobou někde byl, představoval by si Sasukeho.
Ale napíšu to i jinak, v reálném životě to může být i to, že se zamilujete do kluka své nejlepší kamarádky, do nevlastního otce, do bratrance nebo do učitele... Prostě víte, že všechno tohle jsou zakázané ovoce, víte, že si ho musíte odepírat - ale jak?
Věřte, že zapomenout na někoho, koho milujete je těžké. A možná, že se vám to nikdy nepodaří a i za deset let budete toužit po někom, kdo je nedosažitelný.
Ale neodsuzujte tyhle lidi, protože ani já nemám potřebu odsuzovat Itachiho, protože je do bratra zamilovaný. Prostě se to stalo a my s tím holt nic neuděláme. Tak se tyto lidi snažte pochopit a ocenit to, jak jsou k vám upřímní, pokud se vám s něčím takovým svěří.
Vaše Anettsi-chan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sasanka-chan Sasanka-chan | Web | 15. července 2013 v 19:16 | Reagovat

Jak vidím, předběhla jsi mě. :D Přesně o tomhle jsem chtěla psát já. :D Ale vzhledem k mé lenosti bych to stejně asi neudělala. -.- Každopádně pěkně napsané. :-)

2 Janča-san Janča-san | Web | 15. července 2013 v 20:14 | Reagovat

skvele napísané! :) a zakázané ovocie je to najlepšie.....teda kým sa neponesú následky :)

3 Aki Uchiha Aki Uchiha | Web | 16. července 2013 v 12:03 | Reagovat

[2]: Súhlasím s tebou je to naozaj skvele napísané a ako sa hovorí zakázané ovocie najlepšie chutí. :-)

4 Katja Katja | E-mail | Web | 16. července 2013 v 12:38 | Reagovat

Super článek :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama