!!Přestěhovali jsme se!!
Všechno a ještě víc nalezneš tady: http://naruto-fanfikce.blog.cz/, to je můj nový blog. :) Děkujeme, že nás přijdete navštívit :)

Téma týdne - Pro ana blogy

22. července 2013 v 21:27 | Anettsi-chan |  Téma týdne

Pro ana blogy...?


Hej, ... co k tomu říct. Napsat. Nebo spíš, jak to napsat.
Vsadím se, že víte o anorexii. Ve zprávách v jednom kuse povídají o lidech, kteří váží čtyřicet kilo v šestnácti a myslí si, že jsou tlustí. Nejhorší na tom ale je, že jí netrpí hlavně dospělí, ale mladí teenageři. Přiznejte si to nebo se koukněte do takových těch dětských poraden na internetu, vždyť anorektičky už jsou třináctileté holky! A víte proč? Já tady rozeberu podle mě hlavní důvody:
 • Šikana ve škole
  Dívka přijde do školy a tam jí hned předhodí, že má nějaké to "kilo navíc". A ona se rozhodně necítí dobře. No uznejte, v kuse pořád dokola poslouchat pitomé žvásty nějakých přitroublých děcek, jak vám tohle předhazují, moc psychiku nepodporuje. A tak si holka řekne, že už tlustá nebude.
  TO by hrozné nebylo, kdyby začala cvičit nebo se zaměřila na zdravý životní styl. Jenže holky se to rozhodnou řešit většinou nějak jinak. A to větou "Když nebudu jíst, nebudu přibírat". A tak nejí a hubnou.
  Později už mají postavu ideální, ale když se podívají do zrcadla, vidí se pořád baculaté a tlusté. A pořád hubnou. TO už je nemoc. TO už je nebezpečné. Protože je to anorexie.
 • Praštění rodiče
  Pořád svému dítěti předhazují, jak je důležité mít dobrou postavu... Nebo matka dělá modelku a poučuje dítě o dietách... Otcové nutí dcery do toho, aby zhubly, protože chtějí všem dokázat, že jejich dcera je nejlepší a nejhezčí ze všech...
  Víte co? Pokud patříte k těmhle, tak se nedivím, že vaše dítě je anorektik.
 • Potřeba se někomu líbit
  Och. Tenhle pocit známe každá. Zamilujeme se a on chce jen ty pitomé vychrtlé krasavice. Oh, God, why? A tak se prostě chceme líbit. ;-) A bohužel to někdy lidé přeženou.
... atd.. Však víme.
Ale za tohle můžou i rodiče! Dospělí, ruku na srdce --> copak své dítě neznáte natolik, abyste si uvědomili, že se něco DĚJE? Tak snad vidíte, že vaše dítě hubne šíleně! Že nechce jíst! Tak se sakra o svoje děti ZAJÍMEJTE.
A nejsou to jen holky, že ano, kluci? ;-)
Holky s anorexií, co máte blogy, uvědomte si, že jste nemocné ;-) Přiznejte si to. A pak přiberte a ulovte si kluka svých snů :D
Tak. Proč si ničit život něčím tak pitomým, jako je nespokojenost sami se sebou? :)

Omlouvám se, že nejsem na blogu a u SB moc aktivní. Přijel na pár dní domů starší bratr a já si to chci prostě užít. Ale zítra zvěřejním (s trochou štěstí) jednorázovku. Na (Ne)rodiče si budete muset počkat. Takže děkuju za pochopení :) :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kessi Kessi | Web | 22. července 2013 v 21:59 | Reagovat

Souhlasím :) Myslím že škola je jedna z největších příčin. Ale samo o sobě to může přijít i bez důvodně že je ta nemoc prostě chytne. Znám to z případu devítileté holčičky. Na jednorázovku se budu těšit a pozdravuj tvého bratra.. :D Užij si to!

2 Katja Katja | E-mail | Web | 22. července 2013 v 22:58 | Reagovat

Souhlasím!! Hlavně s tou školou :) Pěkně napsané ;)
http://katyjankova.blog.cz/1307/pro-ana-blogy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama