!!Přestěhovali jsme se!!
Všechno a ještě víc nalezneš tady: http://naruto-fanfikce.blog.cz/, to je můj nový blog. :) Děkujeme, že nás přijdete navštívit :)

(Ne)rodiče 2

17. července 2013 v 15:46 | Anettsi-chan |  (Ne)rodiče
Musím se přiznat, že me docela baví to psát :) I já se směji kolikrát těm situacím, co tam nastanou a to je pak něco to napsat ;-) Proto mi tahle povídka zlepšuje náladu :)Kapitola 2.

Černovlásek se probudil. Chvíli nechápal, čím to, ale pak mu to došlo. Ninata v dětské postýlce vedle v pokoji ječela, jak kdyby ji na nože brali. Co mu zbývalo? Musel vstát a neochotně se došoural k postýlce. "Copak, Nini?" zeptal se rozespale a vzal ji do náručí. Uff, nepotřebovala přebalit, vydechl úlěvně. Ale co tedy?
Hlad? Nebo je nemocná? Nevěděl si rady.
Přešel do pokoje pro hosty a probudil Sakuru ze spánku. "C-co se děje?" Otevřela růžovláska oči téměř okamžitě.
"Ninata řve a já nevim, co s ní. Nemám s dětmi zkušenosti," povzdechl si a už podával holčičku Sakuře do náruče.
Ta ji chviličku konejšila, ale nepomáhalo to. "A myslíš, že já mám zkušenosti s dětmi?" zeptala se kousavě. "Asi má hlad, pojď, jdem do kuchyně..."
Sasuke by si byl nejraději zase lehnul a spal, ale nechtěl vyvolávat hádky. Proto poslušně šel za Sakurou do kuchyně, kde Ninatu položila růžovláska do dětské židličky. Holčička stále řvala jak na lesy a tmavovlásek s nechutí sledoval, jak růžovláska mixuje nějakou mrkev v mixéru. Ty blitky by nikdy sám nejedl, ale to samozřejmě nahlas neřekl.
Probíral se skříněmi a poočku sledoval, jak Ninata uhýbá hlavou a pěvně svírá ústa, aby se jí do nich Sakura nedostala lžičkou s tou prapodivnou kašovitou hmotnou a nespokojeně mručela. Sasuke našel ve skříni nějakou krabičku, nadepsanou jako 'Sušenky pro Ninatu', tak ji popadl a nasypal je na stoleček před ni.
Dítě ihned chňaplo po jedné z maličkých sušenek a strčilo si ji do pusinky. Když polklo, chňaplo po další a přestalo plakat.
Sakura chvíli na Ninatu jen zírala, než popadla misku se směsí a hodila ji do dřezu. Uraženě se na Uchihu podívala a vztekle odešla do pokoje pro hosty.
Sasuke pokrčil rameny a čekal, až bude mít Ninata dost. Když už zjevně jíst nechtěla, šel ji uspat do postýlky. Jenže holčička ne a ne usnout, tak ji pohupoval v náruči a sem tam k ní něco prohodil. Dítě pomaličku usínalo, klížila se mu očka.
"Slušelo by ti být otcem," ozvalo se ode dveří. "Máš na ni blahodárný vliv." Sakura stála opřená a pozorovala ho a pak znovu odešla.
"Díky," zavolal na ni ještě, ale nebyl si jistý, jestli to slyšela.
Potom uložil Ninatu do postýlky a šel do koupelny, aby se osprchoval. Jeho metoda byla prostá: prvně tělo, potom vlasy. A jeho vlasy přece potřebovaly péči! Prvním šampónem umyl mastnotu z havraních pramenů, které po namočení získaly ještě tmavší barvu. Druhým zaručil, aby se daly rozčesat a byly rovné. A třetím jejich vůni a jemnost na dotek. Potom si je rozčesal a vetřel do nich kondicionér. Teď budou i krásně lesklé. Dokonalé. Vyfénoval si je do sucha a dál pokračoval v péči o svůj vzhled. Tentokrát si natřel na obličej pleťovou masku, před tím si však zabalil vlasy do turbanu z osušky na hlavě. Posadil se na zem a natřel si většinu těla krémem. Ostříhal si nehty a pak si oblékl modré šortky. Ještě chvilku počkal, smyl si pleťovou masku a i obličej natřel krémem, teď však proti vráskám. Vysvobodil vlásky zpod osušky a znovu je rozčesal.
Podíval se na sebe do zrcadla a smutně se pousmál. Kde jsou ty mladičké časy teenagerů? Stárne a stárne. To si však namlouval. I když mu bylo sedmadvacet, vypadal na dvacet, možná na míň. Ale to mu nestačilo. On nechtěl stárnout. Chtěl být věčně dokonalý. A proto ty procedury v koupelně a každostředeční cvičení v posilovně. Navždy mladý - to byl jeho odvěký sen. Povzdechl si.
"Stárnu, ať chci nebo nechci," zašeptal si sám sobě. "A že já hodně nechci."
Nutně potřeboval, aby mu teď někdo řekl, že není starý a že vypadá neustále výborně. Ale kdo mu to řekne? Jen jedna osoba mu to může momentálně říct.
Zaklepal na dveře pokoje pro hosty. "Dále," ozvala se Sakura a jelikož počítala logicky s tím, že to bude jedině Sasuke, hned se ptala, jestli je něco s Ninatou.
"Ne, Nina je v pohodě," sedl si k ní na postel.
"Tak co se děje?" nechápala.
"Jen.. jen mi řekni, jestli si myslíš, že jsem starej," řekl sklesle.
"Blázníš? Je ti dvacet sedm a vypadáš o sedm až osm let mladší. Štve mě to, protože vypadám starší než ty. A jsme stejně staří! Nechápu, jak to děláš. I když, podle té kosmetiky v koupelně jsem snad něco pochopila..." zazubila se.
"Děkuju..."

Jak on ji NESNÁŠEL! Řekla mu, aby se o Ninatu postaral a pak si odešla s kamarádkou na nákupy. By člověka naštvalo k nepříčetnosti. Ale naštěstí holčička spokojeně spala. Opřel se o dřevěnou zábranu u dětské postýlky a tiše holčičku pozoroval. Spokojeně oddechovala. Ty kraťoučké blonďaté vlásky kontrastovaly s fialovým pyžámkem s medvídky a srdíčky. Natáhl jednu ruku a pohladil ji po té sevřené maličké pěstičce.
A ta maličká otevřela pomněnkové očička a zvědavě na něj hleděla. "Nechtěl jsem tě probudit," usmál se.
"Mněmňa mňoňa," zahuhňala Ninata a natáhla k němu rozevřenou ručku.
Chystal se ji vzít do náruče, když se rozrazily dveře a dovnitř vpadla Sakura s tou svou blonďatou kamarádkou. Obě se smály pěkně nahlas a Ninata začala natahovat. Tak je černovlásek popadl a odvedl vedle. "Ty bloncko padej a ty si běž lehnout!" Nemusel být totiž telepat, aby viděl, že obě jsou opilé, jako po osmidení párty u Leeho.
"T-táák ááho-j, Saky," zahihňala se Ino a odešla s pěkným klopýtáním ze strany na stranu.
"Můžeš mi říct, na cos proboha myslela, když ses opíjela?" vyštěkl Sasuke na Sakuru a dotáhl ji do hostinského pokoje.
Lehla si a sledovala černovláska bez jediného slova, až... "Pojď ke mně..." zamumlala a natáhla k němu ruku.
Naprázdno polkl. Je opilá. Dole je Ninata. Já ji nesnáším, myslel si. "Nech si zajít chuť," ušklíbl se, ale s přemáháním. Sex mu chyběl a ta holka se mu tady tak nabízela... Zadržel dech a vyšel z pokoje. Musí se... uklidnit. Ale nejdřív musí za Ninatou. Byla vzhůru. Sakra! Musí ji okamžitě uspat. Nebo se zblázní. Zešílí. Vzal ji do náruče, chodil s ní po pokoji a zpíval jednu písničku za druhou.
Po čtvrt hodině skutečně zavřela očka a on ji mohl uložit do postýlky. Téměř do koupelny běžel. A pak s hrůzou zjistil, že je obsazená. Sakra! Tak zamířil na záchod a připadal si hloupě, když si rozepl kalhoty a pár naučenými pohyby si přivodil nádherný pocit. Uvědomil si, že neonanoval už pěkně dlouho - proč taky? Každý den měl holku, která to dělala za něj... ale teď...

Sakura vyšla ze sprchy a uvědomila si, že si s sebou nevzala ručník. Voda ji z opilosti z poloviny dostala, tak nemohla vyjít nahá. "SASUKÉ?" zavolala.
"Jo?" ozvalo se.
"Dones mi nějakej ručník!"
"Ok, počkej," ušklíbl se, ale to neviděla.
Přešel ke skřínce na chodbě a otevřel ji. "Tolik ručníků by dokázalo osušit všechny děti v Africe," zašeptal si pro sebe pobaveně a první na jedné z hromádek popadl, aniž by se na něj podíval. Zamířil ke koupelně a zaklepal. Růžovláska na škvírku otevřela a on jí ručník podal. Už pomalu odcházel, když uslyšel, jak Sakura zaječela.
"Ty pitomče! Cos mi to dal za ručník?!" vyhodila ho na chodbu. "Ty nejseš ani normální, že ne?!"
Zvedl ho a podíval se na něj. Byl celý červený a na něm obrázek Naruta, objímajícího Hinatu kolem pasu. Nad nimi byl žlutý nápis 'Ani smrt nás nerozdělí'. Cukaly mu koutky, když ho poskládal a vložil zpět do skřínky. Měl rád černý humor a ještě víc miloval, když něčím vyprovokoval Sakuru téměř k nepříčetnosti. Vzal nějaký bílý ručník úplně z jiné hromádku a podal ho Sakuře. "Děláš si ze mě srandu? Tohle je prostěradlo!" uslyšel.
"Tak se utři do prostěradla!" vyštěkl a odešel do obýváku.
"Ale vypereš si ho ty!" zařvala ještě tak, aby ji slyšel.
Což zapříčinilo to, že se Ninata opět rozbrečela na celé kolo. Já tu růžovlasou krávu zabiju, proběhlo Sasukemu hlavou, když šel za ní. Pak ho to praštilo do nosu. No to snad ne... "Sakuro! Potřebuju... na záchod, tak se o Nini postarej, jo? Díííky!" zavolal a zamkl se na toaletě.
Sakura se ušklíbla, zabalená v prostěradle vyšla z koupelny a zamířila si to za Ninatou. Uvázala si prostěradlo tak, že si připadala jako řecké Orákulum. Vešla do pokoje a i ona začala větřit jako labrador. "Sasuke! Ona se pos... pokakala!" křikla na černovláska.
"Tak ji přebal!" zavolal, zatímco si posazený na pračce vedle záchodu prohlížel časopis, doteď na ní položený. V duchu se smál na celé kolo, ale to nesměl v hlase dát najevo, jinak by Sakura poznala, proč tak znenadání pocítil potřebu jít na záchod. "Tuším jsou plíny v prvním šuplíku v takovém tom stolku vedle postýlky!"
"Ale já jsem ještě nikdy dítě nepřebalovala! Tak si pohni a pojď mi aspoň pomoct!" Její hlas zněl poměrně vyděšeně a znervózněně, tak se odhodlal vyjít ven.
"S čím jako? Ti mám pomoct?" zeptal se a střelil po ní pohledem. Když ji uviděl v tom prostěradle, dostal takový záchvat smíchu, až to vypadalo že se zadusí. Přece jenom, i když to Sakuře nepřipadalo, bylo to nejmíň komické.
"Neřechtej se a pomoz mi!" zavrčela na něj růžovláska podrážděně. Sama položila děťátko na přebalovací pultík, což byl podle Sasukeho 'takový ten stolek vedle postýlky'. Opatrně Ninatě začala rozepínat plínku. Docela se bála, co uvidí. A že měla proč. Když plínku rozbalila, žaludek jí udělal několik salt za sebou.
"Bože, to je rychna!" rozkašlal se Sasuke. "Udělej s tím monstrem něco! Nebo se udusím!"
Sakura znechuceně popadla plínku, zabalila ji a vyhodila do koše. Pak vzala dítě do rukou tak, aby se nezašpinila a donesla ho do koupelny. Sasuke ji celou dobu následoval se znechuceným výrazem. "Nastav teplou vodu," kývla růžovláska s hlavou ke kohoutku.
Sasukemu se to zdálo jako nadlidský úkol. Prvně se mu zdála voda pro dítě horká, podruhé studená. On nikdy neměl dítě, tak jak by proboha mohl vědět, jakou vodu má přichystat pro takové maličké škvrně? Jenže Sakura se zdála být s každou uplynulou sekundou víc a víc naštvaná, když se snažila držet pokaděnou část dítěte od čistě bílého prostěradla. Tak se rozhodl protakovou teplounkou vodu. Společnými silami potom dítě umyli, ale tvářili se při tom více než zhnuseně.
Ninata nekřičela, jen si užívala péči. Když byla čisťoučká a usmívala se, tak ji Sakura přenesla znovu na přebalovací pultík. "Přines mi nějakou osušku. A ne prostěradlo!" přikázala černovláskovi.
Ten přešel ke skřínce a vybral jednu růžovou s medvídky. Byla určitě Ninaty a třeba si na ni už zvykla, usoudil. Sakura se zdála spokojená a hebkým ručníkem dítě usušila. Potom vzala jednu plínku a snažila se přijít, jak na to. Podařilo se to až napotřetí. Sasuke vytáhl s Ninatiny skříně hezké černobílé pyžámko a donesl ho Sakuře. "Sasuke, odnes ten pokakaný obleček do koupelny a strč ho do pračky," ozvala se Sakura rozkazovačně.
"Odnes si ho tam sama," ušklíbl se. Neviděl jediný důvod, proč by zrovna on měl na to sahat. Ať si to tam odnese "nová máma"!
"A co všechno mám dělat?! Většinu jsem teď udělala já! Tak to laskavě odnes!" zasyčela nebezpečně, zatímco uložila Ninatu do postýlky.
Sasuke se opět zašklebil, ale nakonec přece jenom opatrně vzal oblečení mezi ukazováček a palec, aby ho v koupelně strčil do pračky. Jelikož žil do teď většinou sám, musel si i sám prát, tak mu nedělalo problém nastavit praní, prací prášek našel vedle na poličce. Zrovna si umýval ruce pořádně mýdlem, když slyšel zazvonění domovního zvonku.
Opláchl si je a utřel do ručníku. Potom zamířil ke dveřím. "Už tam jdu," ozvala se Sakura a pospíchala ke dveřím.
"Máš na sobě prostěradlo," připoměl jí se smíchem.
Zrudla a pospíchala do pokoje pro hosty, aby na sebe něco hodila. Třeba se cestou s tou Ino stavila u sebe doma pro oblečení, napadlo Sasukeho. Anebo si něco nového koupila. Přešel ke dveřím a koukl do kukátka. Stálo tam pár lidí.
Otevřel je. "Přejete si něco?" zeptal se.
"My jsme slyšeli, co se stalo s manžely Uzumaki. Byli jsme jejich sousedi a přátelé, tak jsme si řekli, že nabídneme svoji pomoc," usmála se na něj prsatá blondýnka Tsunade. "Myslím dokonce, že se známe. Minimálně z Ninatiny oslavy prvního roku."
"Ano, myslím, že se letmo známe. Poďte dovnitř, Sakura tady bude hned," pozval je dál a odstoupil od dveří.
Sakura skutečně po chvíli přišla. Na sobě měla letní šaty jen nad kolena, takže první, co Sasuke sledoval, hned po Tsunadiném výstřihu, který odhaloval, že tam jsou hodně velká prsa, byly právě Sakuřiny nohy. "Asi bychom se teda měli znova představit, aby jste si nás alespoň trošku pamatovali," zazubila se blondýna. "Já jsem tedy Tsunade a tohle je můj manžel Orochimaru." Ona i muž s dlouhými černými vlasy potřasli Sakuře a Sasukemu rukama.
"Já jsem Kakashi a tohle je moje přítelkyně, Anko. Sice ještě nejsme vzatí, ale žijeme spolu už dlouho," usmál se muž, který měl vlasy obarvené našedo.
"Já jsem Deidara a tohle je můj kámoš Sasori," představil je blonďák. "A tohle je sousedka Karin, která taktéž chtěla přijít."
Černovláskovi nemohl ujít ten významný úsměv, který na něj červenovlasá žena hodila. Snažil se to nevnímat a potlačit ten nastálý a známý pocit v podbřišku. Všichni si posedali do obyváku. Ze začátku se zdáli nervózní, ale postupem času je Deidara se Sasorim uvolnili svými dobře načasovanými vtipy. Poté nabídla Sakura všem kafe, a to všichni přijmuli.
A po celou dobu cítil Sasuke Karinin pohled. Když se na ni podíval, provokativně si olízla rty, hezky rudé po použití rtěnky. Po půl hodině musel překřížit nohy a dát si na klín polštář. Předstíral, že si hraje s jeho rožky, aby si nikdo nevšiml vybouleniny v kalhotách. O takový trapas nestál.
Naštěstí ho zachránila Ninata, která se vedle rozbrečela. "Já tam -" začala Sakura, ale Sasuke ji pohotově zadržel.
"Já tam jdu. A jdu tam sám," usmál se na Sakuru, ale ve skutečnosti byla ta poslední věta mířena na Karin. V tomhle domě nechtěl spát s takovou... No, ale měl by si pospíšit, protože Ninata křičí docela dost.

Fůůj. Ucítil ten odér.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Janča-san Janča-san | Web | 17. července 2013 v 18:28 | Reagovat

hahaha :D to ani ja sa nestarám o svoje vlasy tak ako Sasuke :D a nadržaný Sasuke sa nezaprie :D keď ho aj Karin privedie do..varu :D

2 Saiko-chan Saiko-chan | Web | 17. července 2013 v 20:20 | Reagovat

Ahoj. Jen jsem tě chtěla přivítat v Uchiha Brothers FC a poděkovat za umístění klikačky na tvém blogu. Díky 8-)

3 Aki Uchiha Aki Uchiha | Web | 18. července 2013 v 21:05 | Reagovat

Veľmi krásni dielik proste nemal ani jednu chybičku a do SB-čka som si ťa už pridala.

4 willow-velwire willow-velwire | 22. července 2013 v 11:19 | Reagovat

Bože!! :D :D :D To prebaľovanie ma zabilo! :D :D keď si predstavím Sasukeho ako.. no nič, hádžem úsmevy po monitore.. :D
Ten Sasuke je ako ženská, preboha! :D Nie, on je horší ako ženská, takto sa o seba nestarajú ani celebrity! :D Mno nič, a ja som myslela že on je prirodzene dokonalý.. :DD Pekné!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama