!!Přestěhovali jsme se!!
Všechno a ještě víc nalezneš tady: http://naruto-fanfikce.blog.cz/, to je můj nový blog. :) Děkujeme, že nás přijdete navštívit :)

Anettsi se hlasí do služby!!!

8. července 2013 v 18:29 | Anettsi-chan |  Kecy
Takže, s konečnou platností...
mi VŠECHNO JEDE JAK MÁ, což znamená, ŽE JSEM ZPĚT.
Super co?
Jakmile dopíšu todle tak zveřejním nějakou tu povídku, přece jen, čekali jste sakra dlouho.
Prvně bych chtěla říct jedno, a to pravdu, proč jsem tady ty měsíce pořádně nebyla. Rozhodla jsem se, že k těm, kteří tady setrvali, přestože viděli, jak "často" se tady ukážou povídky, musím být upřímná. Jo, i moji rodinu zasáhla ta pitomá situace v ČR a my jsme byli se vším na štíru. Myslím jako s penězi. Vlastně jsme měli co dělat, abychom jedli, protože taťka si prostě nemůže brát každej den zálohu a tak. Z čehož je jasné, že internet prostě musel jít stranou. Hlavní bylo jídlo, elektřina, atd..
Jenže jako s tímhle se každý nechlubí, to asi chápete. Takže jsem napsala, že se nám podělal kabel, který vede internet k nám po vedení. (mimochodem, to už se párkrát stalo -_-") Čekala jsem, že to bude prostě na týden, dva a pak se všechno vrátí do normálních poměrně dobrých kolejí. Ale pak se to prodloužilo. A čím? Víte, o minulých letních prázdninách mi umřel děda a přes telefon se zařizovaly všechny blbiny (pohřeb, oznámení příbuzným o tom, atd..), jenže na tom telefonu byl paušál, takže taťka na to v pobočce čumí, že co to sakra je, že dližíme nějakých 12 000,- za telefon (mi máme takovej ten internet přes mobil :P). A ten chlap vytáh účet.
No kapsy nikdo nemá bezedný. A brácha šel právě na vysokou, takže ještě vydáje takhle -_-". Kromě toho máme ještě pár potíží, ale ty už jsou soukromější, takže to tady rozebírat nebudu.
Za druhé bych se chtěla omluvit mým SB a oblíbneným blogům, že jsem nepsala komentáře. Jak jsem už jednou vysvětlovala, tak mám takový pitomý mobil. Fajn, stránku mi to načte, ale ne ty kolonky, do kterých se vypisuje ta přezdívka, web, atd.. Takže se fakt omlouvám a budu to napravovat.
Za třetí děkuju Janulik-chan, protože ta opravdu komentuje prakticky všechno, co zveřejňuju. A člověka takový ten komentík fakt potěší, když doma je jenom stres. A... nevěděla jsem, jakou přezdívku mám napsat, protože máš pokaždé jinou, takže snad tahle nevadí a poznáš si ji :D A k tomu poděkování, věnuju ti tu povídku, kterou za chvíli zveřejním.
Nic proti vám ostatním - vím, taky občas nějaký ten komentář od vás je, ale Janča se ozývá opravdu u všeho :)
Tak nebudu dýl psát, protože už jsou všichni nedočkaví na povídku. Je to jednorázovka, já vím, ale mám pár nových dílovek, u kterých ještě musím nadělat rubriky atd.. Ale i ty se brzy oběví, možná i nějaké díly z těch starších. :)¨
Konečně, snad po sto letech, vaše Anettsi-chan :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 naki naki | 9. července 2013 v 9:59 | Reagovat

já a moje kamarádka čteme ty tvoje
povídky už dlouho a fakt se nám líbí
díky že to tu dáváš myslela jsem si že jsem do toho blázen jen já :-)

2 Janča-san Janča-san | Web | 10. července 2013 v 13:43 | Reagovat

:D :D zostanem asi pri Janča-san :D

3 Anettsi Anettsi | E-mail | Web | 10. července 2013 v 17:01 | Reagovat

[2]: Budu si to pro příště teda pamatovat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama