!!Přestěhovali jsme se!!
Všechno a ještě víc nalezneš tady: http://naruto-fanfikce.blog.cz/, to je můj nový blog. :) Děkujeme, že nás přijdete navštívit :)

Ahoj, princezničko z mailu ;-)

23. července 2013 v 1:31 | Anettsi-chan |  Kecy
Roboticky jsem najela na svůj mail anettsi.blog.cz, jestli mi náhodou někdo nenapsal nějaký email a jeden na mě skutečně vybafnul. Tak jsem ho zvědavě rozklikla a čekala, co za téma to bude chtít neznámý/neznámá probrat.
První, čeho jsem si všimla, bylo to, že je to skoro prakticky celé psané se zaputým Caps Lockem a je tam milion gramatických chyb a nepochopitelných slovních spojení. Už v tu chvíli mi došlo, že to nebude moc přátelský email. ----->

Tak jsem se jala do čtení a musím přiznat, že jsem skoro potřebovala překladač. Protože ten email musel psát někdo, kdo se musel přistěhovat ze Španělska. Taková "zajímavá" vyjádření a slovní obraty..! Hej, tebe musí Češtinářka nenávidět. :) První, co bych ti doporučovala se naučit, jsou Vyjmenovaná slova, protože slova "pytomé" "vikládat" nebo dokonce "jýt" skutečně v Pravidlech českého pravopisu nenajdeš, ani kdyby ses na hlavu stavěla. Slovo "nanic" se píše bez mezery a za čárkou, tečkou, vykřičníkem nebo otazníkem je mezera prostě vždycky. Čárka u "ale" se dává před něj, ne po něm. A když jsem to počítala, slovo "kravina" se nachází v emailu 24×. Proto soudím, že na tebe spisovatelská dráha nikdy nečeká.
Kdyby čekala, tak bys jednoho dne poznala, jaké těžké je psát kvalitní a alespoň dobré povídky a ne slátaniny, které nikdo nečte. Mezi takové slátaniny bych mohla považovat i email, který mi došel. I když, podle počtu těch chyb by to pomalu mohlo být umělecké dílo.
Dále. Vyčítala jsi mi, že (přímo kopíruji z emailu) "jAK SI SAKRA MŮŽEŠ MISLET,ŽE TVOJE PRÍBĚHY ZA NĚCO STOJEJ KDYŽ TI JE 13". Asi tě zklamu, ale třináct mi bude až v září. Je mi dvanáct. A pokud se ti moje povídky nelíbí, tak je jednoduše nečti. Já si o svých povídkách nemyslím v podstatě nic. Někdy si sice řeknu, že 'tahle se mi povedla' nebo něco podobného, ale stejně dám jen na komentáře a názory ostatních. Pokud vidím komentář, že tahle kapitola se mi nepovedla, tak se jednoduše snažím, aby ta další byla lepší, než předchozí. A uvědomuji si, že moje příběhy nebudou nikdy dokonalé. Někomu se prostě budou líbit a někomu ne. Ale s tím už jsem se prostě dávno smířila. S tím se musí smířit každý, který chce někdy něco napsat.
Psala jsi, že přidávám videa, které nejsou moje. Ale já jsem přece v 'Úvodním článku' v odstavci Videa a komixy, většina obrázků, vysvětlivky psala, že videa, komixíky, většina obrázků a vysvětlivek není moje. Konkrétně ta videa SasuNaru, která jsi tam zmiňovala, jsou z youtube.com. A já si nevšimla, že by youtube zakazovalo sdílet videa, takže je to snad v pořádku. A pokud sis Úvodní článek nepřečetla, to už není můj problém.
"PORÁD JEN PÍŠEŠ KRAVINY NA NĚJAKÉ ČÍNSKÉ POSTAVI" psala jsi. Tohle nejsou žádné čínské postavičky, tohle jsou japonské anime postavy, konkrétně z anime Naruto a Naruto Shippuuden a mangy, kterou vytvořil a stále vytváří Masashi Kishimoto.
Jinak, maličká, píšeš, že je ti 19? Ano? Tak to ti nežeru ;-) Vygooglovala jsem si tvůj email, protože jsem chtěla vědět, s jakou "dospělou" slečnou, to mám vlastně čest. A podle všeho máš i profil na Lide.cz a na pár blogách. A tam uvádíš, že je ti 10. Byla jsi na něm před týdnem, takže těžko ti může být 19...
Neboj se, nejsem taková svině, abych tady uváděla tvůj email nebo přezdívku. Já jsem slušná holka a nemám potřebu něco takového dělat.
Jednoduše řečeno --> pokud tady nechceš být, tak tady nebuď. Já totiž píšu Naruto-povídky pro ty, kteří o to stojí. Což ty nejsi. A pokud si myslíš, že "Anettsi-chan" je pitomá přezdívka, tak si to mysli. Ta tvoje taky nebyla zrovna originální a extra cool. Já jsem se svým nickem spokojená a nemyslím si, že je důležité mít nějakou vznešenou, princezno.
Takže, než mi začneš plnit emailovou schránku, pořádně si rozmysli, co chceš napsat. Já se nechci hádat. Nerada se hádám. A nepovažuji se za něco lepšího, než ostatní.
Užij si prázdniny,
Anettsi-chan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katja Katja | E-mail | Web | 23. července 2013 v 8:35 | Reagovat

Tak to je gól :D Jak může být někdu tak urážlivý? Náhodou píšeš moc pěkně :)

2 Aki-chan Aki-chan | Web | 23. července 2013 v 10:13 | Reagovat

Takých mailov si nevšímaj,náhodou píšeš super a tiež som tej zásady ak sa ti nepáčia moje poviedky tak ich nečítaj. Nikto ich predsa nenúti s pištoľou u hlavy ,že ich musia čítať no nie.

3 lee-chan lee-chan | Web | 23. července 2013 v 10:53 | Reagovat

jýt :DDD já viděla napsaný i mýč, to taky stálo za to :D

4 Kessi Kessi | Web | 23. července 2013 v 14:18 | Reagovat

Tak sem to dočetla ke konci :D Hehe ta má asi vážně dost. Těch 19? To vážně sotva jelikož 19tky se zajímají o něco úplně jiného a nebudou se ztrapňovat podřadnými e-maily. Stejně nechápu co si tím chcou dokázat, vždyť je to akorát ubohý.. [:tired:]

5 Anettsi-chan Anettsi-chan | Web | 23. července 2013 v 18:33 | Reagovat

Nejlepší na tom všem je, že si holka bůhví jak myslela, že mě naštvala :D Já jsem se u monitoru jen prohýbala smíchy :D

6 S-night S-night | Web | 23. července 2013 v 18:49 | Reagovat

Řekla bych ti, ať si jich nevšímáš. Což bys také neměla. Jenže já nemám co říkat. Já se naštvu, tak rychle, až to bolí. Tedy kvůli normálnímu názoru ne, ale kvůli takovýmhle mailům ze mne nelítá jen to dobré. Normálně jim odepíšu tou jejich "češtinou". Možná trochu i tou svou češtinou, ale co už :D... Ta jejich mi nejde do hlavy. Jednoduše jim napíšu: nASERSY...
A jsem zase v klidu, avšak ze mne si raději příklad neber! :D

7 Sasanka-chan Sasanka-chan | Web | 29. července 2013 v 19:20 | Reagovat

No jo, takové lidi znám. :D Nepamatuju si sice, že by se mi toto někdy stalo, ale zase o tom hodně slýchám. :D Jsou to prostě dementi, těm se jenom zasmát. ;) Btw, nechceš sem dát celý ten mail od ní? Chci si zlepšit náladu xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama