!!Přestěhovali jsme se!!
Všechno a ještě víc nalezneš tady: http://naruto-fanfikce.blog.cz/, to je můj nový blog. :) Děkujeme, že nás přijdete navštívit :)

Červen 2013

Poslední slova (SasuSaku)

19. června 2013 v 14:21 | Anettsi-chan |  Jednorázovky
Ahojky, lásky moje. Povídky píšu jako šílenec, začíná se mi pekelně dařit, no net nám stále nejede. Dneska jsem zavítala do knihovny, tak zveřejním jednorázovku Poslední slova. Psala jsem ji tak dávno, že už si vlastně ani nepamatuji, o čem je. No stejně doufám, že se vám bude líbit a zanecháte po sobě komentík, jako důkaz, že jste četli.
Hele, já vím, že moc komentářů tady nemívám, přestože Toplist mi oznamuje celkem slušnou návštěvnost. Pěkně mi to leze na nervy, ale nehodlám na vás tlačit. Kolikrát vidím blogy, na kterých autoři vyhrožují, že "pokud nebude minimálně 10 kometářů, pozastavujeme povídku..." a přijde mi to děs. Nesnáším to sama, protože prostě někdy to čtu na mém "skvělém" mobilu a na něm se nedaj komenty psát. Mě to neukazuje ty kolonky na ty písmena :D No každopádně bych to tady nerada zaváděla. Je to hnusný a já navíc vím, že když je návštěvnost stále stejně velká, tak vás moje povídky neomrzely, i když se tu objevují jednou za Uherský rok. :))
Nicméně mě štvete :D Ale v pohodě, já mám období, kdy štvu sama sebe a taky mě štve, že nejspíš budu mít z dějáku trojku... -_-" Kde jsou ty časy, kdy jsem bývala rozený optimista ve všech situacích? Ach jo, je mi tak nanic.
Ale teď už k povídce. Užijte si to.

Poslední slova

Až moc přitažlivý 10 - závěrečný díl

9. června 2013 v 14:07 | Anettsi |  Až moc přitažlivý

Kapitola 10: Když chlap dostane co chce

Až moc přitažlivý 9

4. června 2013 v 14:05 | Anettsi |  Až moc přitažlivý

Kapitola 9: Zvědavost se nevyplácí...