!!Přestěhovali jsme se!!
Všechno a ještě víc nalezneš tady: http://naruto-fanfikce.blog.cz/, to je můj nový blog. :) Děkujeme, že nás přijdete navštívit :)

Až moc přitažlivý 6

20. května 2013 v 14:01 | Anettsi |  Až moc přitažlivý

Kapitola 6: Holka na chatu


"Co? Jak jako s Ino?" řekl nechápavě Sasuke. On a ta bloncka? Není ani jeho typ...
"Viděla jsem, jak odtud před c
vílí odcházela..." naklonila se Sakura nad něj a položila mu dlaně na ramena.
"Ptala se, jestli chci donést kávu," zazubil se Sasuke, herec jeden. "Žárlíš, jo?"
Sakura mlčela. Všechno se vysvětlilo, už se nebála. Ino byla jen zdvořilá, šla okolo a stavila se s otázkou, jestli chce Sasuke donést kávu. To je celá Ino.
Černovlásek se jí stále díval do očí, ve kterých se zrcadlilo troška očekávání, co se stane dál. Kdyby to tak Sakura věděla! Bylo jí jasné, že tento kluk je výjimečný, nejenom pro ni, ale pro všechny dívky, co chodily po planetě. Něco k němu cítila, soucit s tím, že je jí posedlý, protože to znala, kdysi takhle běhala za Narutem. Jenže ještě něco skrývala, něco, co ji samotnou děsilo. Měla ho velmi ráda, kdyby se nezasnoubila, jistě by přistoupila na jeho hru, ale jinak se bála. O sebe, o práci, o kariéru, o Naruta... a hlavně o to, jestli s ní Uchiha zůstane, až mu dá, co chce.
Ale nastal čas dělat činy. Znovu se vpila do jeho rtů a užívala si tu něžnost, se kterou se k ní choval.
Zazvonil mu mobil, kdo mu sakra volá?! Ou... "Počkej, tohle fakt musím vzít..." zamumlal Sasuke a zmáčkl zelené tlačítko. "Zdar brácho, co chceš?" řekl ihned do telefonu, aby Sakura neměla podezření, že mu volá nějaká holka.
"Ále, jen jsem tě chtěl slyšet... a... nejlépe vidět, nesejdem se někde? Na pokec?" zabrbral Itachi a znělo to dost podnapile.
"Itachi, ty jsi opilý?" zeptal se znechuceně Sasuke a nakrčil nos. Nesnášel alkohol. FUJ!
"Tak... tak troš-šku jsem se napil, nó..." Pak se rozřechtal. "Týjo, teď by-bys měl vidět Sasoriho! Nó, nic, bráško, tak kdy? A kde se sejdem na pokéc?"
"Zítra v deset ráno u nádraží. A buď laskavě střízlivej nebo se na tebe vykašlu. Čau brácho," zavěsil, aby se mohl dál věnovat Sakuře. Ta na něho zamyšleně hleděla.
Chtěl si ukrást polibek, ale odtáhla se, jako by najednou změnila názor. Pak se zvedla z jeho klína a usmála se. "Jestli chceš, můžeš mě potom vzít na oběd. Teď musím jít pracovat."
Osaměl v kanceláři. No co, alespoň si přečte něco z jejího deníku...
Otevřel ho, a jen tak si ho prohlížel. Různé holčičí starosti, až ho zaujaly slova 'líbí se mi na klucích', což ho velice lákalo.
Pár věcí se mi líbí na klucích: když jsou pozorní a poznají, když mě něco trápí, když mě obejmou okolo pasu, chytnou za ruku nebo hladí ve vlasech. A taky když mi řekne, co všechno se mu na mě líbí. A hlavně mám ráda, když mě někdo pozve do kina, buďto na horor, kdy mám důvod se k němu tisknout, ale miluju, když si to sám uvědomí a přitáhne si mě k sobě, ale taky nějaká romantika, kde se líbáme. Jen ne nějaké akční filmy! Ty nesnáším...
Výborně, pomyslel si. Už ví, jak na ni. Rozhodl se číst dál.
...Dneska mě vzal Naruto do kina, šli jsme na romantickou komedii. Celkem ušla, líbali jsme se. Pořád mám pocit, že se neumí pořádně líbat. Škoda :( Ale hlavně, že mě někam vzal...
...Naruto dostal dnes nápad, že zajdeme do stájí! Miluji koně, byl to výborný nápad! :)...
Kdo je ten Naruto? Její přítel? A kde je teď? Proč za ní nepřijde do práce? Rozešli se? Měl spoustu otázek, někdy se zeptá Ino.
Do oběda zbývalo ještě spousty času, ale on už nemohl vydržet jen tak sedět. Bylo to sprosté, ale najel na chat na internetu a dal se do psaní s nějakou 'Limy', která měla devatenáct let.
Limy: ahoj, jak se máš?
Sasí: tak jde to. Co ty? (:
Limy: Nic moc :( Rozešel se se mnou přítel...
Sasí: To je na nic :(
Limy: To jo. Co děláš? (:
Sasí: Jsem v práci ;)
Do kanceláře vešel Hatake. "Sasuke, dojdete mi na náměstí pro kávu? Klidně se tam můžete chvilku zdržet," řekl.
Sasuke přikývl. "Hned půjdu, šéfe."
Limy: :D Já jsem nemocná (:
Sasí: Chudáku :/ Já teď už musím, ok?
Limy: Budeš tady večer?
Sasí: Nevím, možná. Ale nic neslibuju.
Limy: Dobře. Užij si den.
Sasí: Díky, ty taky (:
Sasuke zaklapl notebook a zvedl se ze židle. Alespoň trochu čerstvého vzduchu dostane do těla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama