!!Přestěhovali jsme se!!
Všechno a ještě víc nalezneš tady: http://naruto-fanfikce.blog.cz/, to je můj nový blog. :) Děkujeme, že nás přijdete navštívit :)

Bad or good brother (ItaSasu)

25. dubna 2013 v 13:18 | Anettsi |  Jednorázovky
Bad (or good?) brother...


Sasuke sklopil pohled k zemi a schoval tvář do dlaní. Už v sobě slzy nezadržel. Kdyby tvář naskryl, všichni by viděli ty slzy zoufalství, které ho pohltilo.
"Pane Uchiho, my víme, že je to pro vás jistě nepříjemné, ale potřebujeme vědět, co se včera stalo, jinak vám nemůžeme pomoci," usmála se na něj policejní psycholožka Tsunade a naklonila se k němu, aby mu stáhla ruce z tváře. "Za vaše slzy se stydět nemusíte, byl to... strašný zážitek. Co kdybychom si tykali?"
Černovlásek přikývl. "Sasuke."
Blondýna se znovu zaculila, aby mu dodala trošku odvahy. "Tsunade. Tobě je patnáct let, že ano, Sasuke?" zeptala se. Ten jen lehce pokývl hlavou. "Chodíš na školu ve městě... Hm... Máš nějaké přátele, kamarády, přítelkyni?"
"Naruto a Sakura... to jsou... moji přátelé. ... Holku nemám..." zašeptal tiše. Ta žena byla příjemná, cítil, že její přítomnost ho velice uklidňuje.
"Aha. Chtěl bys je vidět? Ne? Tak dobře, jak si přeješ," pokračovala Tsunade jemně. "A co škola, jak ti to v ní jde? Měl jsi dobré známky?" Všemožně se snažila udržet alespoň nějakou konverzaci. V oboru psychologie byla profík. Nikdy se jí ještě nestalo, aby neuspěla.
Uchiha k ní zvedl oči plné bolesti. Takhle ještě nikdy nevypadal, tak poníženě... "Nechci si povídat..."
Tsunade přikývla. "Teď se prospi. Přijdu, až ti bude líp," pohladila ho po tváři a chystala se odejít, ale chytl ji za ruku.
"Nechci bejt sám... Já... vám řeknu... co se... stalo. Ale slibte mi... že to zůstane jen... jen mezi námi dvěma..."
"Přirozeně."

Ráno bylo jako každé jiné, vstal jsem a šel na snídani. Máma a táta jeli na měsíc pryč kvůli práci a tak jsem doma byl jenom já a... a Itachi, můj starší bratr. Když jsme dojedli, brácha řekl, že půjdeme na hřiště na diskotéku, že tam bude pěkný mejdan a ulovíme bezva holky.
Souhlasil jsem, i když jsem chtěl být raději doma. Diskotéka byla až v pět, tak jsem se šel osprchovat a obléct se. Nageloval jsem si vlasy a dbal na to, abych byl hezkej... pak se na mně holky víc lepí. Kolem čtvrté na mě... Itachi zavolal, ať si pohnu.
Vyšli jsme z domu a normálně si povídali, jako vždycky, když jsme někam spolu šli... Dorazili jsme tam chvilku před pátou, tak jsme museli čekat. Opřeli jsme se o zábradlí a obhlíželi to kolem. Zrovna procházeli vedle nějaké kočky, ale... Itachi si jich vůbec nevšímal. Vlastně nikdy si nevšímal holek, i když s několika chodil... Už od třinácti jsem tušil, že je gay, ale mlčel jsem o tom... říkal jsem si, že i přesto je to můj... brácha.
Potom to začalo a já se chtěl bavit, ale... Itachi mně nikam nepouštěl, pořád jen opakoval něco o tom, jak je důležité, aby rodina držela pospolu, že mně má rád a nechce, abych ho opustil. Nechápal jsem, o čem to, kruci, mluví, ale nechal jsem to raději plavat.
Pak jsem se mu vytrhl a zatancoval si s jednou holkou. Když jsem se vrátil, nalil mi... Itachi saké... říkal jsem mu, že bych asi neměl, ale on tvrdil, že když už chodím na diskotéky, můžu i pít alkohol. Nalil mi do sklenky. Ze začátku mi to nechutnalo, ale postupně mi to stouplo do hlavy a já chtěl další. Vypil jsem sám... asi tři flašky.
Pamatuju si, že mně přemluvil, abychom šli domů. Pomohl mi dojít do domu a já se vymluvil, že je mi blbě, dám si sprchu a půjdu spát. Nepamatuju si, co se stalo, ale nešel jsem do sprchy. Usnul jsem na posteli. A když jsem se probral... měl jsem... přivázané ruce nějakým opaskem k posteli...
Řval jsem, co to znamená, co je tohle ksakru za vtip, ale když Itachi přišel... a díval se na mně tím povrchním a povýšeným pohledem... pochopil jsem, že tohle nění legrace. Snažil jsem se vymotat, jenže Itachi mě přitiskl na postel a začal... začal mě líbat a strkat mi jazyk do krku.
Nechtěl jsem to, kopal jsem ho, ale jako by ho to nezajímalo. Potom mě prudce otočil na břicho a kožený pásek mi sedřel zápěstí a zároveň mi ho zakroutil, až to bolelo.
A pak... pak... mi sundal kalhoty a... já... Strašně to bolelo...

"Sasuke, to mě velice mrzí," zašeptala Tsunade a objala ho. Uviděla ty rudé skvrny na zápěstí i modřiny. "Tvůj bratr je hrozný člověk..."
"NE! To jsem neřekl... měl mě rád... řekl mi to..." odporoval a vytrhl se jí z objetí. "A zůstane to jenom mezi námi, že jo?" Ujišťoval se.
Přikývla. "Odpočiň si. Potřebuješ to." Tsunade odešla a Sasuke se natáhl na pohovku. Snažil se usnout, ale nešlo to. Trápil se.
Byl za to, co pro něj Itachi udělal vděčný. Hrozně moc... Kdyby jen Tsunade věděla, jak to bylo doopravdy...

"Hej, Sasuke! Pohni, půjdem na disku!" zařval Itachi, když jeho mladší po snídani zalezl do pokoje a už se nevrátil.
"Jo, už jdu!" křikl pro odpověď Sasuke, oblékl se, nageloval a mohlo se jít.
Na diskotéce bylo živo. Sasuke se zašklebil a objednal saké. Číšnice se nezajímala o občanku, prošlo to hladce. Nalil si ho do sklenky. "Nepij to, je to hnus," varoval ho starší Uchiha.
Ale Sasuke ho neposlouchal. I jemu nalil a přinutil Itachiho, aby se opil. Jenže se ožral i Sasuke a oba skončili v jedné posteli. Přes okno je viděla stará užvaněná sousedka a kdyby se to lidé dozvěděli... Itachi nebyl gay, ale Sasuke ano. A to by znamenalo konec pro mladého, obdivovaného Uchihu.
Tak Itachi vymyslel, že to udělají tak, aby to celé spadlo na něj. Kožený pásek mu ovázal na zápěstí a cukal tak, až se mu kůže zbarvila do ruda. Potom se spolu zkusmo poprali, aby si navzájem udělali modřiny. "Itachi, zničíš se tím," zašeptal Sasuke.
"Ale ty jsi pro mně hlavní. Mám tě rád. Víš co máš na policii říct, ne?"

Sasuke byl vždy dobrý herec. Všichni po něm letěli. Byl to Bůh. Král. A kdyby nebylo Itachiho, všechno by skončilo. "Díky, bráško," zašeptal.

Tak snad se jednorázovka líbila? :) Chduák Itachi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 eliška eliška | 21. května 2013 v 17:54 | Reagovat

hezké ale pls brala bych další díl sasusaku přišel na to podě :-D  :-)  :-(

2 Sasanka-chan Sasanka-chan | Web | 30. července 2013 v 14:10 | Reagovat

No jo, co by Itachi pro svého brášku neudělal, že?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama