!!Přestěhovali jsme se!!
Všechno a ještě víc nalezneš tady: http://naruto-fanfikce.blog.cz/, to je můj nový blog. :) Děkujeme, že nás přijdete navštívit :)

Leden 2013

Naučím tě lásce 4

9. ledna 2013 v 20:29 | Anettsi |  Naučím Tě lásce
Miláčci, další kapitola téhle dílovky, tuhle mám obzvlášť ráda ^^


Kapitola 4: Otravná sestřenka Rinna

NaruSasu povídka BUDE!

7. ledna 2013 v 23:05 | Anettsi |  Kecy
Miláčci moji! :D

Ohledně toho "Já je chci oba", smažu to a začnu jinou dílovku na tento pár. Sami jste si to odhlasovali v anketě :)

Jistě jste si všimli, že jsem změnila styl menu :D Už jsem konečně přišla, jak na to. Přece jen nemám blog.cz tak dlouho, že.

Dále mě napadlo, že skutečně zkusím napsat tu NaruSasu dílovku a už mě napadlo téma!! A tentokrát to bude opravdové yaoi a ne nějaká náhraška. Yaoi moc nežeru, ale tenhle pár přímo miluju, dokonce víc než SasuSaku.

Panebože, jak mám strach z pololetního výza -_-" heh :D

Anettsi

Naučím tě lásce 3

7. ledna 2013 v 22:56 | Anettsi |  Naučím Tě lásce
Překvapivě je tu další díleček téhle dílovky :) Momentálně nemám nápad na "Má oči jen pro něj", tak jsem se pustila do téhle. Sama jsem si musela přečíst předchozí kapitoly, protože jsem celkem zapomněla, o čem to bylo :D


Kapitola 3: Miluju ho, i když mi ubližuje

Má oči jen pro něj 7

6. ledna 2013 v 0:41 | Anettsi |  Má oči jen pro něj
Lidičky, nepsala jsem toho tolik, protože mi nefungoval mezerník na klávesnici -_- Taťka se mi to pokoušel zpravit, jenže mi dokašlal Ctrl a řekl mi, že nevěděl, že ho potřebuju. Křičící Co je toto za logiku?!!! Ještě k tomu mám trochu v háji některá písmena a ani ten mezerník není dokonalý. Ach jó!


Kapitola 7: Na náštěvu k Sasukemu


Básně

1. ledna 2013 v 18:54
Smějící se Warning: Většina z mých básní jsou blbosti sepsané mnou, když jsem byla nemocná nebo celkem duševně nepřítomná, smutná nebo crazy. Takže to jsou hovadiny, které by dokázalo napsat i mentálně zaostalé devíti-leté dítě. Smějící se

Nezařazené, nespárované

1. ledna 2013 v 17:56
Komplici - nedokončeno (2012-???)

(Odehrává se to vesměs v Bonnově věznici pro největší kriminálníky. Sasuke je dán do tohoto zařízení kvůli svému ohavnému činu. Jeho spolubydlící Deidara se mu pokusí vysvětlit, jak to u nich funguje, tak se Sasík dozví o Narutovi a jeho holce Sakuře, kteří jsou tam také vězněni...)Pokerový hráč - nedokončeno

(Sasuke je od osmnácti závislý na hraní pokeru. Nikomu nikdy neřekl, že chodí na nezákonné střetnutí a vyhrává peníze. Je nepřekonatelný. Je nezávislý. Je bohatý. Má peníze, má neskutečnou náladu na sex a tak spí s kýmkoliv se dá.)