!!Přestěhovali jsme se!!
Všechno a ještě víc nalezneš tady: http://naruto-fanfikce.blog.cz/, to je můj nový blog. :) Děkujeme, že nás přijdete navštívit :)

Přišel na to pozdě - část 1. (SasuSaku)

25. listopadu 2012 v 12:00 | Anettsi |  Jednorázovky
Jednorázovka, nebo spíš na několik částí :D První část je trošku o zamyšlení, ale jinak je to fajn, ty další části :D Ty sem dám ale někdy jindy, lidičky :D

Přišel na to pozdě, část první


Obsolvovala cestu z Konohy, jen aby s ním mohla mluvit. Hledala ho skoro měsíc, než konečně našla jeho stopu, a pak ho našla už snadno. Stál před ní a dosud mlčel, jeho oči se soustředily na její tvář a hledaly v ní důvod příchodu. "Sakuro." Jeho hlas se trochu změnil, bylo vidět, že dospěl, za tu dobu, co ho neviděla. U pasu měl katanu, připraven kdykoli ji vzít do ruky.
"Sasuke." Tón jejího hlasu byl chladný a klidný. Už žádné rozpaky, žádné nervózní chihotání, jako když byl ještě v Konoze. Její oči už neplakaly jako kdysi a nebyla ani smutná. Ten kluk před ní pro ni už nic neznamenal. Čas si vybral svou daň a není divu, že ho růžovláska po těch letech přestala milovat.
"Změnila ses," poznamenal tiše, smutek mu hrál v očích. Ale tenhle pohled Sakura už dávno znala a nevyvedl ji z míry. Možná ještě před několika lety, ale teď už ne. V skrytu duše ho tak nenáviděla, že to bylo až nepopsatelné. Jen pohled na něj ji znechucoval, ale nechtěla si to přiznat. Nesnesla by zjištění, že chlapce, kterého tolik milovala nenávidí. Tak dlouho se snažil být jejím nepřítelem, až se jím opravdu stal.
"Ty taky," přivřela oči a několik pramenů dlouhých vlasů jí přepadlo přes tář, když zafoukal vítr. V jednu chvíli si i myslela, že se natáhne a dá jí je za ucho, ale v poslední chvíli se Sasuke zadržel, bylo to dobře, protože sama by ho odstrčila, jen kdyby se přiblížil na metr. Už si ho nikdy nepřipustí k tělu... už tu chybu znovu neudělá.
Udělal krok k ní a ona krok od něj, nehodlala vzdálenost mezi nimi krátit. Těch sedm metrů jí vyhovovalo. "Bojíš se mě?" zeptal se zděšeně. Zavrtěla nepatrně hlavou. Zkusil se znou přiblížit, ale se stejným výsledkem. "Tak proč couváš?" nedal se.
"Protože je mi nepříjemné stát v takovéhle vzdálenosti od tebe, natož ještě blíž," ušklíbla se a nenápadně vsunula ruku do kapsy, aby v případě potřeby měla v ruce kunai. Nevšiml si toho, jak ho odpověď zarazila. Chvíli koukal do jejích očí a pak sklopil pohled dolů. "Nenávidíš mě," povzdechl si ublíženě. Ale ona necítila zármutek. Už ne.
Držela kunai v ruce, když se přiblížil hned o tři kroky k ní. Vytáhla ruku i s kunaiem z kapsy a mrskla ho přímo na něj. I když nemířila, dostal ránu přímo do ruky. Zasténal a chytil se za krvácející předloktí. Už měla jen jeden, v druhé kapse. Když i ten vyčerpá, bude bezbranná. To ale nevěděl. Čekala, že ustoupí, ale neudělal to. Místo toho se ještě přiblížil. "Nechoď ke mně," zavrčela podrážděně růžovláska, kdykoli ochotná vzít druhý a poslední kunai, zamířit na hruď a zabít ho. Ten varovná podtón v hlase byl slyšet, ale on mu nevěnoval pozornost. "Nech toho! Okamžitě!" zařvala na něj, přestávala ji ta hra bavit. Na chvíli se zarazil, ale arogantně potom pokračoval. Už zbývaly jen dva metry a nevypadalo to, že chce Sasuke zastavit. V tu chvíli sáhla do kapsy pro kunai a rychlostí blesku ho přidržela Sasukemu pod krkem. "Říkám ti, že toho máš nechat," řekla klidně, aniž by ruku odtáhla.
"To bys neudělala..." namítl. Pohrdavě si odfrkla a ještě víc přitáhla ostří k jeho krku. Cítil ho na kůži. Zaváhal, udělá to? "Udělala, Sasuke. Teď ano. Už nejsem ta malá hloupá Sakura. Přišla jsem sem jen proto, abych ti řekla, že nechci, aby ses do Konohy někdy vracel. Jsem vdaná, zamilovaná, mám dítě a o tebe už nestojím. Tak to sakra pochop."
"Tak ty jsi vdaná, jo? A jak se jmenuješ prosím tě, teď?" zasmál se pobaveně. Smích ho přešel, když své jméno vyslovila. "Sakura Uzumaki."
Nedokázal nic říct. "Sbohem, Sasuke," otočila se a odkráčela. Až teď si uvědomil, že ji nade vše miluje, chtěl by s ní žít a mít své vlastní děti. A až teď pochopil, co všechno stratil, když od ní odešel. Ale bylo pozdě. Moc pozdě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 eliška eliška | 21. května 2013 v 17:52 | Reagovat

další pls :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama