!!Přestěhovali jsme se!!
Všechno a ještě víc nalezneš tady: http://naruto-fanfikce.blog.cz/, to je můj nový blog. :) Děkujeme, že nás přijdete navštívit :)

recenze - Komplici

13. října 2012 v 23:30 | Anettsi |  Komplici
Recenze na povídku Komplici. Než začnu popisovat, chtěla bych vás obeznámit s jistou skutečností: nevím, jak mě napadlo právě tohle :D Prostě nevím, co mě k tomu vedlo... -_-Postavy, které se tam objevují: Sasuke, Deidara, Naruto, Sakura, Hinata, Karin, Neji, Gaara, Rock Lee, Kakashi (možná se později vyskytnou další, nevím ^^)

Děj: Odehrává se to vesměs v Bonnově věznici pro největší kriminálníky. Sasuke je dán do tohoto zařízení kvůli svému ohavnému činu. Jeho spolubydlící Deidara se mu pokusí vysvětlit, jak to u nich funguje, tak se Sasík dozví o Narutovi a jeho holce Sakuře, kteří jsou tam také vězněni.
Do okamžiku, kdy dostal zkrat a provedl hrůzný čin žil Sasuke v přepychu, měl služebnictvo, soukromého učitele práv. Jeho rodiče se o své syny moc zajímali, proto brzy poznali, že něco není v pořádku. Sasuke se začal chovat divně a v ten den to vyvrcholilo. Nikdo nechápal, jak to mohl udělat.
Černolasý, rozmazlený klučina se dostává do sebranky vězňů; vrahů, zlodějů, atentátníků. Neumí si představit život bez notebooku, televize ani PSP. Ale musí si dávat pozor, aby nezačal být trnem v oku Naruta! To by ho zrujnovalo... a možná i zrujnuje.

Není tam (alespoň co jsem teď psala) žádný pár, možná později bude, ale nebude vážný.

Změna charakteru postav:
  1. Z Deidary jsem udělala svalnatého kluka, který si v životě už zažil, dobrého přítele Sasukeho a smutného bonďáčka, který má smutný život.
  2. Z Naruta jsem udělala nafoukaného, namakaného borce, který střídá ženský jako boty, bezohledu na to, že už s někým chodí. Všichni z něj mají respekt, včetně dozorců.
  3. Ze Sakury jsem udělala krásnou holku, která se ale chová jako dě*ka, vyrábí bomby a zbraně, chodí s Narutem. Jí nevadí, že spí s jinými, hlavně že si drží postavení vedle něj.
  4. Z Itachiho jsem udělala chlapa, který se nedokáže bránit a chová se jako děcko... :D
  5. Karin je vězeňská dě*ka, která se zajímá jen o to, jak svést ostatní kluky.
  6. Sasuke... složité, uvidíte sami...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama