!!Přestěhovali jsme se!!
Všechno a ještě víc nalezneš tady: http://naruto-fanfikce.blog.cz/, to je můj nový blog. :) Děkujeme, že nás přijdete navštívit :)

Uff, nadpisy mě jednou zabijou x)

16. září 2012 v 0:26 | Anettsi |  Kecy
Zdravím, jak se máte? XD
Ne, začneme povídkami. Jak jste jistě zjstili, právě jsem zveřejnila první kapitolu dílovky Já je chci oba!. Dnes jsem ještě přidala druhou část Moje tajemná dcera a já. Právě nemám žádnou povídku do zásoby, takže další díl dílovky v nedohlednu :D Ne, pokusím se psát co nejrychleji, abyste to mohli číst. Nechci přijít o fanoušky!
Podívejte se prosím, kdy jsem ty povídky a tohle zveřejnila. :D
Další věc na programu je... škola. Já vím, to slovo je úděsné. Já taky chodím do školy, což znamená, že se musím učit, proto budu ráda, když stihnu vždycky udělat za měsíc 15 článků. Když stihnu víc, jedině dobře, ale myslím, že to ani stíhat nebudu, proto se omlouvám předem.
Dál bych chtěla vědět, jestli ta povídka Já je chci oba! má skončit: tak, že Sakura zůstane se Sasukem; nebo tak, že Sakura zůstane s Narutem :D
To je prozatím vše.... noo, možná si zítra ještě na něco vzpomaenu a dopíšu to sem. Každopádně dobrou noc... dobré ráno... :-D Anettsi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama