!!Přestěhovali jsme se!!
Všechno a ještě víc nalezneš tady: http://naruto-fanfikce.blog.cz/, to je můj nový blog. :) Děkujeme, že nás přijdete navštívit :)

21. prosinec 2012

14. září 2012 v 17:02 | Anettsi |  Kecy
Ahojky, lidi. Ve středu jsem se vrátila z toho školního výletu, ale na povídky zatím nebylo moc času. Tam jsem PC mít nemohla a rukou se to píše pomalu a ani nebyl čas. Teď jsem začala novou povídku, nejspíš jednorázovku, název ještě nevím. Pokusím se ji přidat v nejbližší době.
Dostala jsem nápad na novou dílovku! Já vím, je to neskutečné *_* , ale je to pravda! Zatím jsem ji ještě nezačala psát, ale brzy začnu, napadla mě právě dneska, když jsem jela vlakem. Tohle bude vše k povídkám.

Hlavní téma dneška bude 21. prosinec 2012. Vím, vánoce ještě nejsou, ale o to tu nejde :D Jistě už všichni slyšeli, že 21. prosince tohoto roku má příjít konec světa. Nevím, kdo tomu věří a kdo ne, ale zajímalo by mě to, takže prosím odpovězte na anketu, tam se to dozvíme.
"Může to přijít v podobě moru, třetí Světové války, nárazu meteoritu do Země, či vyhasnutí Slunce." Rozebereme tady tato témata. Takže k tomu moru: No, to se nedá moc ovlivnit. Mor se tady může zjevit kdekoli a kdykoli, takže není vyloučené, že se zde objeví v prosinci. Ovšem je to hodně nepravděpodobné. Jaký mor? Nemoc? Z čeho? Je tu pár neznámých nemocí, ale pokud bude vláda držet Afričany dál od ČR, budeme v pohodě. :D Nebo potraviny z Polska... všichni si myslí, že je to tam levnější, a tak tam nakupují, ale já radši budu kupovat předražené okurky v ČR, než otrávené v Polsku...
K třetí Světové válce: Tady to je ještě víc nepravděpodobné než s morem. Za a) V současné době se udržuje mezi naší zemí a zbytkem Evropy celkem mír. Samozřejmě nemluvím o těch zemích, kde se ženské zahalují do dlouhých plášťů, že jim koukají jen oči... (ale ty nejsou v Evropě :D) a za b) Proč by útočili na nás? Jak by mohli vyhrát nad celou Evropou? Tady se někdo pořádně opil, když tohle vymýšlel... :D
Náraz meteoritu do Země: Tak tohle se úplně vyloučit nedá. Do vesmíru nikdo nevidí, takže se tu může objevit z nenadání nějaký ten meteorit, ale pochybuji, že kdyby byl tak veliký, že by ohrozil planetu, že by si ho vědci už dávno nevšimli. (promiňte mi tam ta "že"...:D) Ten by alespoň teď už měli vidět.
A k vyhasnutí slunce: S dovolením, tohle je naprostá volovina. Slunce bude hřát nejmíň ještě několik sta tisíc let, takže je nemožné, aby vyhaslo právě teď. Z tohohle si opravdu vrásky dělat nemusíte ;-)
Takže, myslím, že jsem vysvětlila alespoň něco :D Prosím, neuražte se Poláci, ani Afričani, já to nemyslím zle, ale když se nad tím zamyslíte mám pravdu. Neuražte se ani vy, kdo tomu věříte, aby bylo jasno, já tomu datu taky připisuji něco... ale ne vymření lidí, to fakt ne. Maximálně nějakou radikální změnu k lepšímu nebo horšímu, ale aby vyhynulo lidstvo... :D Ne...! Blbost... sorry, můj názor. Vaše názory se jistě ocitnou v komentářích, budu jen ráda.
Nezapoměňte odpovědět na anketu!!! Vaše Anettsi ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama