!!Přestěhovali jsme se!!
Všechno a ještě víc nalezneš tady: http://naruto-fanfikce.blog.cz/, to je můj nový blog. :) Děkujeme, že nás přijdete navštívit :)

Pan učitel Uchiha 2

22. srpna 2012 v 21:01 | Anettsi |  Pan učitel Uchiha
Tak jo, další kapitola, mám jich celkem dost, že?? :D

Kapitola 2: Pomsta je sladká


Zazvonil budík. Dívka se natáhla a vypnula to strašné zvonění. Otevřela zelené oči a rozhlédla se po místnosti, po jejím pokoji. Vedle ní ležela na posteli rozečtená knížka. Včera se chtěla čtením uklidnit, ale nedostala se dál, než ke třem kapitolám. Pak už se nemohla soustředit, pořád myslela na svého nového učitele. Věděla, že se mu musí omluvit, vymyslí si nějakou výmluvu, proč na něj křičela.
Vstala a vykoukla z okna. V okně, nejspíš v kuchyni jeho domu, se svítilo. Rychle se oblékla, připravila si věci na výlet, odskočila si do koupelny a popadla tašky. Byly opravdu těžké. Najednou ji něco napadlo. Zamkla dveře a pospíchala k naproti stojícímu domu. Než tam došla, vyšel z něj její učitel. Zdál se trochu zaražený, že ji vidí stát vedle garáže.
"Dobrý den," pozdravila ho vesele, "Chtěla bych se omluvit za to, jak jsem včera po vás křičela. A chtěla bych poprosit, jestli byste mě nesvezl ke škole. Ty tašky jsou hrozně těžké a cesta dlouhá."
Přikývl a hodil její zavazadla do kufru auta. Sedli si do sedaček. Sasuke si zapnul bezpečnostní pás, ale růžovláska se k tomu jaksi neměla. "Zapni si pás," zabručel a dál se věnoval silnici. Sakura nijak nereagovala. "Říkám, že si máš zapnout ten pás," opakoval, ale růžovláska dělala, že neslyší.
Povzdechl si a jednou rukou se natáhl a zapnul jí ho sám. Zahihňala se a pomyslela si, že by tady seděla s Hatakem, jejich fyzikářem nebo Tsunade. Sama byla zvědavá, jak by se jejich ředitelka divila, kdyby jí musela zapínat bezpečnostní pás, zatímco řídí.
"Co je tady k smíchu?" podivil se černovlásek a podíval se na spolujezdkyni. Zkoumal její výraz tváře, snažila se udržet ho vážný, ale moc se jí to nedařilo.
"Dívejte se na silnici nebo nabouráme," poznamenala a najednou uviděla Hatakeho, jak se vyhýbá nějakému jinému autu a přitom kouká na Sakuru zaujatým pohledem. Ten výjev ji tak pobavil, že vyprskla smíchy.
"Co je?" stále nechápal učitel. Prohlédl se od hlavy až k patě, že by si oblékl mikinu naruby, nebo nezapnul kalhoty? Žádnou chybu na sobě neviděl.
"Ale nic, jen jsem si něco představila," koktala, jak se zalykala smíchem. Zhluboka se nadechla a vydechla, aby se uklidnila a přestala se smát. Nakonec se jí to podařilo. Otočila se na řidiče a pozorně si ho prohlédla. Měl na sobě džíny a červenou mikinu s kapucí. Vůbec se neoblékal, jako učitel, spíš jako jeden z teenagerů, co se pohybují ve škole.
Sasuke věděl, že si ho prohlíží. Její pohled mu bloudil po těle až uviděla, že křečovitě drží volant, uvědomila si, že je mu její pohled nepříjemný. "Vadí vám to?" zeptala se provokativně a sledovala jeho reakci.
"Co by mi mělo vadit?" dělal nachápavého a uvolnil ruce na volantu. Sakura mlčela. Už zase pocítila Mrchu uvnitř sebe, jak žádá, aby ho políbila. Měla chuť ji poslechnout, ale neudělala to. Co kdyby pak do něčeho narazil?
Sasuke položil pravou ruku vedle sebe na sedadlo a volant ovládal jen jednou rukou. Než se Sakura stihla zastavit, položila svoji ruku na tu jeho. Vidíš, že to jde, ale polibek by byl lepší, ozvala se Mrcha škodolibě.
Dřív než černovlásek ruku vytrhl, pustila ho. Zamračil se na ni, ale nic neřekl. Sakura mlčky sledovala, jak přijíždí ke škole. Když vystoupila z jeho auta, ozvaly sešokované výkřiky. Kluci žárlivě sledovali učitele a dívky zase růžovlásku.

Autobus pomalu jel po nějaké hrbolaté silnici, až všichni nadskakovali na sedačkách. Sasuke se bavil s řidičem autobusu, když mu někdo poklepal na rameno. Zdvihl hlavu a uviděl nějakého blonďáka, který stál vedle něj. "Co chceš?" zeptal se ho Sasuke unaveně. Poslední dobou toho moc nenaspal. Zamyslel se, ten kluk se jmenuje Naruto.
"Dejte Sakuře pokoj, jinak draze zaplatíte," zavrčel Naruto, otočil se na patě a odkráčel na své sedadlo. Učitel se za ním zaraženě díval, co si to dovoluje? Musí si s ním po příjezdu promluvit, snad si nikdo nemyslí, že s tou holku chodí... Mlčky se podíval z okna.
Sakura si nevšimla Naruta, který prošel okolo a mířil k černovláskovi. Právě měla debatu s Hinatou, její "spolubydlící" ve stanu. Byla to její nejlepší kamarádka, nikdy by neřekla něco, co by Sakuře ublížilo a sliby neporušovala. A tak jí, za dohody, že to nikomu nepoví, řekla o tom, co se stalo včera ve třídě, když tam byli se Sasukem sami. O cestě domů a cestě do školy. Hinata věděla, co je takzvaná "Mrcha" zač. "Víš, Hino, já bych ho i políbila, mě se líbí, ale pak by Mrcha vyhrála, chápeš?" broukla Sakura. Potřebovala se někomu svěřit a Hinata byla ta, které mohla věřit.
"Tak ho polib a Mrchy si nevšímej. Prostě to udělej v její nepřítomnosti. Pak nevyhraje, chápeš? A mimochodem... Ino pořádá večírek, další pátek, pozvi ho tam, bude legrace. Myslím, že nikdo nebude proti. Já se pokusím pozvat Naruta," začervenala se. Už dlouho byla do blonďáčka zamilovaná, jenže on ji vnímal jen jako kamarádku.
"A kdy ho mám pozvat?" zajímala se Sakura, aby měla to správné načasování. Teď určitě ne - všichni by si mysleli, že s ním chodí a proto by řekl ne. Zase nesmí být sami, to by se z toho vykroutil. Najednou dostala nápad. "Až vystoupíme, půjdeme si udělat stany, no a co kdybys šla se mnou, jako náhodou, okolo něj a já ho jen tak pozvala na večírek? Nemohl by se z toho vykroutit, protože bys tam byla ty. A já za to dokopu Naruta, aby tě šel pozvat, co ty na to?" usmála se Sakura.
"Dohodnuto," zasmála se Hinata a obě se začaly hihňat několika klukům, co jako brambory spadly ze sedaček.
Naruto seděl hned za nimi a tak všechno slyšel. Domyslel si, že ho asi Hinata miluje a už si plánoval, jak ji pozve na večírek k Ino. Sice chtěl prvně pozvat Sakuru, ale když o něj stojí Hina... doteď ji vnímal jako nějakou holčinu, co se začervená při pohledu kluka, ale teď si uvědomil, jak je krásná a milá.
Naklonil se až k nim. "Takže ty chceš se mnou na ten večírek, Hino?" zeptal se černovlásky. Ta ztuhla a něco neurčitého zakoktala. "Tak teda půjdeš se mnou k Ino na ten mejdan?" Myslel na to, jak je roztomilá, když neví, co říct.
"Já...jo," zamumlala nakonec a dívala se na špičky svých bot. To Narutovi stačilo, ještě se na obě holky usmál a věnoval pozornost svým kamarádům v jejich partě. Stále nechtěl dovolit tomu zpropadenému Uchihovi, aby se Sakurou chodil. Byl si jistý, že by ji později zranil, a to nemohl dopustit. Možná jde na večírek s Hinatou, možná, že s ní bude chodit, ale to neznamená, že nebude Sakuru, jako jeho kámošku bránit!

Autobus zvolna zastavoval na konci silnice. Dál už vedla jen pěšinka. Když se konečně otevřely dveře, vyběhli studenti ven a smáli se jeden druhému, protože přímo před dveřmi byla velká kaluž plná bláta a všichni si upatlali kalhoty. Sakuře a Hinatě se ven moc nechtělo. Netoužily být zacákané od bláta a tak stály nerozhodně u otevřených dveří a čekaly na zázrak.
Naruto měl jen trošku umazané kalhoty, ale přesto dokázal Hinatu přenést přes kaluž, aniž by se ušpinila. Pak se vrátil pro Sakuru. Když ji vzal do náruče, aby ji přenesl, uvědomil si, že chvíli potrvá, než na svou lásku, růžovlásku, zapomene. Dívky poděkovaly, najednou se ozval výbuch smíchu. Všechny ruce ukazovaly na něco před autobusem. To něco byl jejich učitel, rozpláclý v blátě. Celý zamazaný Sasuke se se vztekem zvedl a rozkázal studentům postavit stany, sám se šel někam do křoví převléct do čistého oblečení a umýt v nedalekém potůčku.
Sakura se chystala uskutečnit svůj plán a tak řekla Hinatě, že jdou na to. Pět minut počkaly a pak se vydaly na místo, kam před tím Sasuke zalezl. Ztuhly a přikrčily se, když viděly, že se ještě obléká. Měl na sobě jenom rifle a boty, od pasu nahoru byl nahý. Musely uznat, že vypadá božsky, nejspíš chodil do posilovny. Když se oblékl, vyšly holky z křoví a dělaly, že teprve teď přišly. Sasuke si je zamračeně změřil, ale než stačil něco říct, promluvila Sakura.
"Já se jen chtěla zeptat, jestli se mnou půjdete na večírek, který pořádá v pátek v osm hodin večer Ino," vyklopila ze sebe rychle a uhnula pohledem. Sasuke si prohlédl její kamarádku. Tohle byla Hinata, pamatoval si ji ze včerejška.
"No, abych řekl pravdu, měl jsem něco v plánu," řekl Sasuke a usmál se, "Ale půjdu s tebou na večírek, alespoň bude zábava. Už dlouho jsem na žádném mejdanu nebyl..." zamyslel se a zeptal se Hinaty, jestli může být se Sakurou na chvíli o samotě. Černovláska se nakonec ztratila, aby měli trošku soukromí.
"Nechápu proč mě zveš na nějaký mejdan puberťáků a už vůbec nechápu, proč u toho musí být tvoje kamarádka. Jdu s tebou jen pro to, abych nevypadal jako blbec, aby bylo jasno," zabručel a odkráčel si to pryč. Sakura se rozplakala, tímhle jí jasně řekl, že ji nechce. Svezla se na zem a nechala slzy, aby dopadaly na její bundu. Najednou ji zezadu obejmuly něčí ruce.
"To bude v pohodě, Saky," zamumlal jí Naruto do ucha. Hodlal si počkat na toho učitele potom večer, aby mu to vysvětlil buď ústně, anebo pěstmi, nebude na Sakuru sahat a už vůbec jí ubližovat!
Sakura se vyplakala Narutovi na rameno a poděkovala mu. Společně se vrátili na místo u cesty, kde už všichni stavěli stany. Blonďáček pomohl Hinatě a růžovlásce postavit stan a pak šel postavit ten svůj.
Sakura se svěřila Hinatě s tím, co jí řekl Sasuke, když byli spolu sami. Černovláska se jen mračila a šla za Ino. Vysvětlila jí, že se musí všichni spiknout proti učiteli. Do hodiny už kluci i holky věděli, že je Sasuke idiot a že mu mají dělat co největší naschvály, a tak do večera se musel pan učitel třikrát převlékat. Prvně ho Ino polila horkým čajem, potom mu Naruto "omylem" podkopl nohy a on spadl znovu do bláta a nakonec mu to tričko dokonce roztrhli, když Hinata padala a chytila se ho.
Nikdo ho už neposlouchal, všichni ječeli a hráli dětinské hry. Mezi studenty se mu říkalo "Pan Blátíčko", někdy mu někdo řekl přezdívkou i do očí. Sasuke se zhroutil do svého stanu a vyděsily ho myši, které mu tam někdo podstrčil. Teď už toho měl dost. Rozplakal se. A tohle má přežít do pátku! Dneska je úterý, což znamená, že ještě dva dny hrůzy a další den se jede domů.

Ino nanášela Sakuře na rty už několikátou vrstvu lesku na rty s jahodovou příchutí, zatímco jí Hinata lakovala nehty na jasně růžovou. Nakonec ji oblékly do minisukně a krátkého trička, že šel vidět pupík. Nádherné černé lodičky a stříbrné náušnice. Učesaly ji. Když se Sakura podívala na sebe do zrcadla, vykulila oči, protože na ni zírala sebevědomá mladá studentka, s nádhernýma očima. Ještě na sebe nastřikala parfém.
Všechny šaty, boty i doplňky si půjčila od Ino. Nasadila pohrdavý výraz a za doprovodu tří silných kluků šla k Sasukeho stanu. Konečně tam došli. Kluci se schovali do křoví, kdyby se náhodou něco zvrtlo. "Pojď ven!" křikla Sakura a odfrkla si.
Sasuke ospale vyšel ze stanu, když uviděl Sakuru, na sobě takové sexy šaty... nechápal proč za ním přišla. "Že to byl dneska nádherný den, že? A každý může být takový... nebo nemusí. Stačí abych řekla ostatním, ať toho nechají a budeš mít pokoj," svůdně se usmála. Černovláskovi brzy došlo, kdo za tím vším stojí a chtěl Sakuru chytnou za zápěstí, ta ho ale zastavila. "Podívej, lusknu prsty," názorně to předvedla a z křoví vyšli nabouchaní kluci, kteří věčně chodili do posilovny, "A ty se nedožiješ rána," zavrčela chladně, "Takže se koukej chovat slušně! Jinak by jsme se do školy vrátili bez našeho Sasánka, že?"
Všichni kluci se rozchechtali ďábelským smíchem, Sasukemu z něj naskočila husí kůže. "Co chceš?" zeptal se opatrně. Na chvíli bylo ticho, mezitím Sakura došla těsně k učiteli a naklonila se tak, že mu olízla krk. "Tebe chci," zavrněla. Otřásl se. Tohle bylo to nejhorší, co se mohlo stát, zamilovaná studentka s bandou kluků z posilovny, a zoologická zahrada, kterou má na starosti.
Mávnutím ruky je odehnala zpátky do úkrytu, Sasukeho táhla do svého stanu. Když rozepla zip a ukázaly se další dvě holky, bylo Sasukemu do pláče. Co s ním budou dělat? Ino vytáhla z kapsy šátek a zavázala učiteli oči, mezitím mu Hinata svázala ruce za zády a donutila ho, aby si na ně lehl. Teď už neměl jedinou šanci úniku. Ino se vytratila, než tak udělala i Hinata, šeptla Sakuře do ucha: "Ať si Mrcha pohraje, teď má možnost."
Když se ocitla sama se Sasukem, který neviděl a byl svázaný, napadlo ji spousta věcí, jak by ho mohla mučit. Přejela prstem po jeho obličeji a s úšklebkem sledovala, jak sebou cukl. "Máš strach?" zeptala se růžovláska. Nepatrně zavrtěl hlavou, lhal, měl hrozný strach, Sakura to věděla.
Lehce se naklonila nad něj a dýchla mu na krk, mezitím vklouzla rukou pod jeho košili. Zasténal, nechtěl, aby tohle dělala. Mučivě pomalu laskala místečko na krku, až se tam objevil nafialovělý flíček, spokojeně se usmála a rozepla první knoflíček jeho košile.
"Jen abys věděl," zašeptala mu do ucha, "Nedělám to jen proto, že jsi mě naštval. Já tě prostě
chci, chtěla jsem tě už tehdy ve třídě, ale byl jsi proti. Teď už se neubráníš."

Tak co, líbí? Další kapitolu sice mám už napsanou, ale chci vás trošku napínat... :D Dám ji tam zítra. Zatím můžete přemýšlet, co se stalo dál. Copak Sakura asi udělala? Odpovědi pište do komentářů!!! Doufám, že vás to alespoň trošku baví... :)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama